Super Arch Rubber Fender voor Havens en Maritieme Terminals
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Zhongyuan Marine Equipmen |
| Certificering: | CCS, NK, BV, ABS, DNV, LR, KR, IRS, RS, RINA, CRS, Makers Test Certificate |
| Modelnummer: | standaard of op maat |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 eenheid |
|---|---|
| Prijs: | Based on quotation |
| Verpakking Details: | Exporteer standaardpallet of aangepaste verpakking |
| Levertijd: | Op basis van projectvereisten |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
| Levering vermogen: | Productie op maat op basis van projectvereisten |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Type: | SA | Van toepassing op: | Kade, kade |
|---|---|---|---|
| Certificering: | CCS, BV, ABS and SGS | ||
| Markeren: | SA Marine Rubber Fender,quayside Marine Rubber Fender,haven super boog rubberstootkussen |
||
Productomschrijving
Super Arch Rubber Fender voor Havens en Maritieme Terminals
Productoverzicht
De Super Arch Rubber Fender voor Havens en Maritieme Terminals is een vaste rubberen fender uit één stuk, ontworpen voor directe montage op kade-, dok- en ligplaatsconstructies. Het boogvormige lichaam comprimeert onder de aanlegbelasting om de energie van het vaartuig te absorberen, terwijl de bijbehorende reactiekracht wordt overgebracht naar de ondersteunende structuur.
De geleverde serie omvat nominale fenderhoogtes van 250 tot 800 mm en geselecteerde eenheidslengtes van 1.000 tot 2.000 mm. Twee gepubliceerde prestatiegroepen zijn beschikbaar: HR (High Reaction) en SR (Standard Reaction). De catalogus biedt reactiekracht en energieabsorptie bij 52,5% en 55% compressie, waardoor de fendermaat, lengte en prestatiegroep kunnen worden afgestemd op de energie van de ligplaats en de toegestane reactievereisten.
Snelle Specificaties
- Producttype: Vaste rubberen fender uit één stuk met boogvorm voor maritiem gebruik
- Geleverd nominaal hoogtebereik: 250–800 mm
- Geleverde eenheidslengtes: 1.000–2.000 mm afhankelijk van de fenderhoogte
- Gepubliceerde prestatiegroepen: HR Hoge Reactie | SR Standaard Reactie
- Primair gepubliceerd compressiepunt: 52,5% | aanvullende prestatie referentie: 55%
- Tolerantie van catalogusprestaties: ±10%
- Installatievorm: Directe boutmontage aan de ligplaatsstructuur met projectspecifiek anker- en wapeningsontwerp
Rubberen materiaal wordt gecontroleerd volgens de bevestigde specificatie van de fysieke eigenschappen van de massieve fender, inclusief treksterkte ≥16 MPa, rek bij breuk ≥400%, hardheid ≤78 Shore A en compressieset ≤30%, met toepasselijke ISO-testmethoden.
Structuur & Fender Systeem Configuratie
Gevulkaniseerd rubberen booglichaam uit één stuk | brede montagevoeten | direct rubberen contactvlak | langwerpige bevestigingsopeningen / boutposities volgens de geleverde geometrie | anker- en kopboutinterface met de ligplaatsstructuur.
De booggeometrie biedt een compacte directe montageopstelling zonder dat een voorpaneel nodig is voor de standaard met rubber beklede configuratie. De uiteindelijke ankermaat, materiaal, inbedding, randafstand en ondersteunende wapening worden bepaald op basis van de geselecteerde fenderprestaties en de projectspecifieke ligplaatsstructuur.
Belangrijkste Technische Parameters
|
Nominale Hoogte H (mm) |
Geleverde Lengte L (mm) |
Prestatiegroep |
Primair Punt |
Aanvullend Punt |
|---|---|---|---|---|
| 250 | 1.000 | HR / SR | 52,5% | 55% |
| 300 | 1.000 / 1.500 / 2.000 | HR / SR | 52,5% | 55% |
| 400 | 1.000 / 1.500 / 2.000 | HR / SR | 52,5% | 55% |
| 500 | 1.000 / 1.500 / 2.000 | HR / SR | 52,5% | 55% |
| 600 | 1.000 / 1.500 / 2.000 | HR / SR | 52,5% | 55% |
| 800 | 1.000 / 1.500 | HR / SR | 52,5% | 55% |
|
Model / Maat |
H |
L |
L1 |
B |
B1 |
B2 |
P |
n |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SA 250 × 1000 | 250 | 1000 | 1000 | 164 | 500 | 410 | 620 | 2 |
| SA 300 × 1000 | 300 | 1000 | 1150 | 225 | 600 | 490 | 870 | 1 |
| SA 300 × 1500 | 300 | 1500 | 1650 | 225 | 600 | 490 | 685 | 2 |
| SA 300 × 2000 | 300 | 2000 | 2150 | 225 | 600 | 490 | 625 | 3 |
| SA 400 × 1000 | 400 | 1000 | 1200 | 300 | 800 | 670 | 900 | 1 |
| SA 400 × 1500 | 400 | 1500 | 1700 | 300 | 800 | 670 | 700 | 2 |
| SA 400 × 2000 | 400 | 2000 | 2200 | 300 | 800 | 670 | 635 | 3 |
| SA 500 × 1000 | 500 | 1000 | 1250 | 375 | 1000 | 840 | 930 | 1 |
| SA 500 × 1500 | 500 | 1500 | 1750 | 375 | 1000 | 840 | 715 | 2 |
| SA 500 × 2000 | 500 | 2000 | 2250 | 375 | 1000 | 840 | 645 | 3 |
| SA 600 × 1000 | 600 | 1000 | 1300 | 450 | 1200 | 1010 | 960 | 1 |
| SA 600 × 1500 | 600 | 1500 | 1800 | 450 | 1200 | 1010 | 730 | 2 |
| SA 600 × 2000 | 600 | 2000 | 2300 | 450 | 1200 | 1010 | 655 | 3 |
| SA 800 × 1000 | 800 | 1000 | 1400 | 600 | 1600 | 1340 | 1040 | 1 |
| SA 800 × 1500 | 800 | 1500 | 1900 | 600 | 1600 | 1340 | 770 | 2 |
|
Model / Maat |
HR Reactie (kN) |
HR Energie (kJ) |
SR Reactie (kN) |
SR Energie (kJ) |
Tolerantie |
|---|---|---|---|---|---|
| SA 250 × 1000 | 203,3 | 18,2 | 168,1 | 15,7 | ±10% |
| SA 300 × 1000 | 244,0 | 30,4 | 201,9 | 25,5 | ±10% |
| SA 300 × 1500 | 366,5 | 45,6 | 302,8 | 38,2 | ±10% |
| SA 300 × 2000 | 488,0 | 60,8 | 403,8 | 51,0 | ±10% |
| SA 400 × 1000 | 325,4 | 54,9 | 269,5 | 45,1 | ±10% |
| SA 400 × 1500 | 488,0 | 82,3 | 404,0 | 67,6 | ±10% |
| SA 400 × 2000 | 650,8 | 109,8 | 539,0 | 90,2 | ±10% |
| SA 500 × 1000 | 406,7 | 85,3 | 337,1 | 70,6 | ±10% |
| SA 500 × 1500 | 610,0 | 128,0 | 505,7 | 105,9 | ±10% |
| SA 500 × 2000 | 813,4 | 170,5 | 674,2 | 141,1 | ±10% |
| SA 600 × 1000 | 488,0 | 123,5 | 403,8 | 101,9 | ±10% |
| SA 600 × 1500 | 732,0 | 185,2 | 605,6 | 152,9 | ±10% |
| SA 600 × 2000 | 976,1 | 247,0 | 807,5 | 203,8 | ±10% |
| SA 800 × 1000 | 650,7 | 218,5 | 539,0 | 181,3 | ±10% |
| SA 800 × 1500 | 976,1 | 328,3 | 808,5 | 272,0 | ±10% |
Selectie & Aanvraag Gids
Stap 1 – Definieer de vereisten van de ligplaats en het vaartuig: Geef het scheepstype en de scheepsgrootte, de ligplaatsopstelling, de ontworpen aanlegenergie en de toegestane reactiekracht op.
Stap 2 – Selecteer fenderhoogte, lengte en prestatiegroep: Stem de vereiste energie/reactie-envelop af met behulp van de gepubliceerde 52,5% gegevens en de beschikbare HR- of SR-groep.
Stap 3 – Bevestig de structurele interface: Geef de tekening van de kade/het dok, de betonnen of stalen ondersteuningsconditie, de beschikbare installatieruimte en de vereiste ankeropstelling op.
Stap 4 – Bevestig bedrijfs- en verificatieomstandigheden: Geef de ontwerp-temperatuur, aannames voor hoek/snelheid van aanleg, vereiste ITP, volledige prestatieverificatie en documentatiescope op.
Stap 5 – Bevestig de hoeveelheid, leveringsbestemming, vereiste leverdatum en eventuele vervangings-/uitwisselingsvereisten.
Belangrijkste Technische Voordelen
- De booggeometrie uit één stuk biedt een compacte directe fenderopstelling met relatief weinig systeemcomponenten.
- Meerdere geleverde lengtes voor dezelfde nominale hoogte maken het mogelijk om de energie/reactiecapaciteit af te stemmen op de ligplaatsvereisten zonder aparte dunne productpagina's voor elke lengte te creëren.
- HR- en SR-prestatiegroepen bieden twee praktische reactie/energiekeuzes binnen dezelfde dimensionale familie.
- Het boogprofiel is geschikt voor vaste ligplaatsen waar schuifcomponenten en schuine vaartuigcontacten samen met de normale compressiebelasting moeten worden overwogen.
Installatie & Systeem Interface
De Super Arch fender wordt rechtstreeks aan de ondersteunende ligplaatsstructuur vastgeschroefd via de montagevoeten. De installatievrijheid moet ervoor zorgen dat het rubberen lichaam kan comprimeren en herstellen zonder interferentie van aangrenzend staalwerk, betonnen uitsteeksels of naburige fenders.
Voor gewapend-betonnen constructies kunnen ingegoten of geschikte achteraf aangebrachte ankers worden gebruikt, onderhevig aan structurele verificatie. De uiteindelijke ankermaat, materiaal, corrosiebescherming, inbeddingsdiepte, randafstand, boutafstand en lokale wapening worden bepaald op basis van de geselecteerde fenderprestaties, de ondersteuningsconditie en de goedgekeurde project GA / ankerlay-out. Een enkele universele ankermaat mag niet op elke fendercategorie of ligplaats worden toegepast.
Inspectie & Documentatie
Basis kwaliteitscontrole omvat visuele inspectie, dimensionale verificatie en testen van de fysieke eigenschappen van het rubber. Volledige compressie/prestatieverificatie kan worden opgenomen in de project ITP om de overeengekomen reactiekracht- en energieabsorptievereisten onder gedefinieerde testomstandigheden te bevestigen.
PIANC Fender Richtlijnen 2024 (MarCom WG211) worden gebruikt als de huidige technische referentie voor principes van fender-systeemontwerp, fabricage en testen. Elke projectclaim van naleving, typegoedkeuring, externe inspectie of klassecertificering wordt alleen vermeld wanneer de bijbehorende scope is overeengekomen en gedocumenteerd.
Toepassingen
RoRo-ligplaatsen | algemene vrachtligplaatsen | werkboot-havens | ponton- en sleepbootligplaatsen | algemene aanlegplaatsen aan kade- en dokzijde
Tekening & Foto's
![]()
![]()
![]()
Veelgestelde Vragen
V1: Hoe moeten HR- en SR Super Arch fenders worden geselecteerd? — Selecteer de groep die voldoet aan de vereiste energieabsorptie, terwijl de reactiekracht binnen de limieten van de ligplaats en het vaartuig blijft; verifieer vervolgens de operationele correcties en structurele belastingen voor het project.
V2: Waarom wordt dezelfde fenderhoogte in verschillende lengtes geleverd? — Lengte verandert het totale rubbervolume en dus de gepubliceerde reactie/energiecapaciteit. Selecteer de lengte op basis van de vereiste prestaties en de beschikbare ligplaatsindeling in plaats van alleen op hoogte.
V3: Welke inspectiedocumenten kunnen worden gespecificeerd? — De order ITP kan materiaaltestrapporten, dimensionale inspectie, volledige prestatieverificatie, documentatie van de fabrikant en externe inspectie waar vereist definiëren.



